top of page
 • Neden Özel Ders Almalısın?
  Her öğrencinin öğrenim seviyesi farklıdır. Okulda kalabalıkta kaybolan öğrencinin kendi açığını kapatmak için gittiği etüt merkezi ya da online ders takviyeleri vardır. Bu ortamlarda sınıf ortamı modeli ile ders verdiğinden bilgi aktarımında sorun yaşanabilir. Bu nedenle öğrenciyle birebir öğretim yapmak daha verimli ve hızlı sonuçlar doğurur.
 • Gerçekten İstediğimiz Dersleri , İstediğimiz Kadar Alabilir Miyiz?"
  Branş derslerde ücret farkı olmaksızın ders programınız sizin ihtiyacınıza göre oluşturulur. İstediğiniz branştan istediğiniz adet ders alabilirsiniz.
 • Ücretsiz Tanışma Dersi İstiyorum. Ne yapmalıyım?
  Kurumumuzdan ücretsiz tanışma dersine katılabilmek için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeniz gerekiyor. Ayrıca özel ders fiyatları sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurmanız veya 0552 352 81 25 numarasını arayıp bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır.
 • Kütüphane Hizmeti Neleri Kapsıyor ?
  Kayıt olan öğrencilerimizin 10.00 -19.10 saatleri boyunca yararlanabileceği bir kütüphane bulunmaktadır. Her zaman bir öğretmen gözetiminde ödevlerini burada yapabilirler. Ayrıca öğretmenlerimiz kütüphanede soru çözümünde yardımcı oluyorlar. Böylece okuldan çıkıp buraya gelen öğrenci ödevlerini yapmış ve testini çözmüş olarak evin yolunu tutuyor. Akşam kendisine kalan bir sürü sosyal zaman oluyor…
 • Veli Bilgilendirme Sistemi Nedir ?
  Şubelerimizde bulunan rehberlik danışmanlarımız da öğrencilerin akademik seviyelerini sürekli kontrol ederler. Bir ya da iki haftalık periyotlarla öğrencinin durumunu veli ile paylaşırlar. Ev ve kurum arasındaki bu iletişim sayesinde öğrencinin düzenli ve kararlı bir şekilde çalışması sağlanmış olur.
bottom of page